Jedną z czołowych firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu
Jedną z czołowych firm zajmujących się produkcją oraz dystrybucją

Jedną z czołowych firm, zajmujących się produkcją oraz dystrybucją dodatków meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim i zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Klientów. Pomocniczym profilem działalności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania i odporność. FAM oprócz tego oferuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na własną innowacyjność, jednak także działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, tworząca akcesoryjną ochronę w punktach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budynki, jak także szkoły czy przychodnie. https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, dzięki któremu wolno zmniejszyć niebezpieczeństwo namnażania się zarazków między pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma kolosalne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się obszerna ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnorodnego rodzaju drobnoustroje, wirusy oraz grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Następnym pozytywem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie praktycznie wszystkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku i opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej wiadomości na jego temat wolno uzyskać na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub ewentualnie po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest olśniewającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Top